فعالیتها

هدف نمایشگاه مشهد تسهیل توسعه صنعت نمایشگاهی ایران و ترویج تبادل و رقابت نمایشگاهی در محدوده این صنعت است. نمایشگاه مشهد با بهره گیری از محیطی عالی و تجهیزات پیشرفته و  کارکنان متخصص ارایه خدمات بهینه خود را تضمین می کند.

این مرکز هر ساله میزبان بیش از 60 نمایشگاه ملی و بین المللی است. نمایشگاههای بین المللی ساختمان، خودرو، کامپیوتر، لوازم خانگی و گردشگری که هر ساله به طور منظم برگزار می شوند از بزرگترین نمایشگاههای کشور هستند.

نمایشگاه مشهد با مديريت متخصص و حرفه اي خود مكاني چندكاربردي براي برگزاری نمايشگاهها، سمينار و مراسم مختلف است كه با طراحي پيشرفته خود پاسخگوي نيازهاي غرفه داران و بازديدكنندگان می باشد. ما مفتخریم که به عنوان  مرکز نمایشگاهی منتخب برای برگزاری برخی از بزرگترین نمایشگاهها و همایشهای ایران فعالیت می کنیم. نمایشگاه مشهد با تجهیزات پیشرفته خود برای برگزاری هر نوع رویدادی و در هر مقیاسی مکانی ایده آل برای شماست.

 

موفقیت ما به تواناییمان در ارایه خدماتی با کیفیت بالا به مشتری و ایجاد فرصتهای تجاری برای شرکتهای داخلی و خارجی بستگی دارد. ما برآنیم تا تجربه ای به یاد ماندنی برای مشتریان خود خلق کنیم و کارکنان ما متعهد به تامین نیازهای خاص هر یک از مشتریان هستند تا انتظارات آنها را برآورده و حتی فراتر از عمل کنند.

 

فعالیتهای نمایشگاه بین المللی مشهد:

 برگزاری نمایشگاههای ملی و بین المللی

برگزاری نمایشگاههای خارج از کشور

اعزام هیات های تجاری به کشورهای هدف

برگزاری همایش ها و کنفرانس ها و سمینارها

برگزاری جشنواره ها

برگزاری نمایشگاههای خارج از استان

ارائه خدمات مورد نیاز غرفه داران از قبیل غرفه سازی، غرفه آرایی، حمل و نقل، تبلیغات،…

 

نمايشگاه مشهد پيشرو در برگزاری نمایشگاههای خارجی

71 رويداد خارجي در 4 قاره دنیا در قالب برگزاري نمايشگاه اختصاصي  جمهوري اسلامي ايران ، مشاركت در نمايشگاه هاي بين المللي و تخصصي  و اعزام هياتهاي تجاري بازاريابي با مشارکت 1402 شرکت ایرانی

 

ردیف

نام کشور

دفعات برگزاری

1

ازبکستان

1

2

قزاقستان

2

3

پاکستان

3

4

افغانستان

6

5

ساحل عاج

1

6

اکراین

2

7

تاجیکستان

5

8

الجزایر

1

9

ترکمنستان

7

10

اتریش

1

11

سوریه

3

12

بنگلادش

1

13

مالزی

1

14

چین

2

15

ارمنستان

1

16

قرقیزستان

1

17

عمان

4

18

عراق

2

19

هنگ کنگ

3

20

امارات (ابوظبی)

3

21

ترکیه

1

22

اسپانیا

1

23

سودان

1

24

سیبری

1

info@expo.ir