نمایشگاه بین المللی مشهد - ایران > نمایشگاهها > قوانین و مقررات
شنبه 1 ارديبهشت 1397  |   |  ورود
 
 
English
 
قوانین و مقررات 
ثبت نام و مقررات: جهت دريافت اطلاعات لازم براي مشاركت در نمايشگاه، مي توانيد از طريق مراجعه مستقيم به شركت نمايشگاههاي بين المللي مشهد و يا از طريق تلفن، فاكس، email و ... به اين اطلاعات دست يابيد.
سپس لازم است تا يك «فرم ثبت نام» را براي نمايشگاه مربوطه پر كنيد و دستورالعمل ها و شرايط مشاركت درهر فرم را مورد توجه قرار دهيد. بعد از پر كردن فرم مربوطه آن را به ما برگردانيد. جهت معتبر بودن فرم درخواست،‌مي بايست درصد تصريح شده از هزينة غرفة درخواستي را ضميمه نماييد. بر اساس فرم درخواست،  فضاي غرفه به شما تخصيص مي يابد. براي استفاده از خدمات جنبي ( تلفن، اينترنت، برق اضافي ...) فرم هاي مربوطه را كامل و ارسال نماييد.  اطلاعات بيشتر و پاسخ به سئوالات مطرحه را مي توانيد از شرکت نمايشگاههای بین المللی مشهد كسب كنيد.
 شرايط و مقررات عمومي نمايشگاه:
 شرایط و مقررات حضور در نمایشگاه جهت غرفه داران محترم به شرح زیر است:
1- رعايت كامل مقررات و ضوابط حاكم و تدويني نمايشگاه از جمله استفاده از كارت شناسايي ، رعايت كامل ساعات كار نمايشگاه ،زمان تحويل و تخليه غرفه و ... الزامي است.
2- واگذاري غرفه به غير و همچنين اشتراك و يا تغيير در رشته فعاليت مجاز نمي باشد.
3-صاحب غرفه صرفا" مجاز به استفاده از فضاي واگذاري و امكانات متعارف غرفه بوده و در صورت استفاده نادرست ، جبران هر گونه خسارت وارده احتمالي را تعهد مينمايد و همچنين انجام هر گونه تغييري در شكل و ساختار غرفه و يا متعلقات آن تنها با كسب مجوز كتبي از مديريت نمايشگاه ميسر ميباشد.(تعيين و برآورد خسارت توسط نمايشگاه انجام خواهد شد.)
4- جابجايي پانلهاي نمايشگاه ممنوع ميباشد. همچنین نوشتن بر روي پانلها و استفاده از پيچ، ميخ ، ماژيك و يا هر وسيله اي كه به بدنه غرفه خسارت وارد نمايد ممنوع است.
5- مسئول غرفه به ازاء هر 12 متر مربع غرفه ، مجاز به استفاده حداكثر 250 لوکس روشنايي و 200 وات پريز ميباشد. استفاده مازاد منوط به اخذ مجوز كتبي و پرداخت مازاد برق با تعرفه مربوطه ميباشد. در غير اينصورت كل برق غرفه قطع خواهد شد. همچنین استفاده از هرگونه لامپ روشنایی بدون محافظ از نوع معمولی یا مدادی ممنوع میباشد.
6- غرفه آرايي، تزئينات داخلي و نظافت داخل غرفه در طول برگزاري نمايشگاه به عهده غرفه داران بوده و در صورت نياز به وسايل اضافي ميبايست راسا" نسبت به تامين آن اقدام نمايد.همچنين غرفه آرايي در ارتفاع بيشتر از 5/3 متر بايستي با اجازه كتبي از مسئولان مربوطه صورت گيرد.
7- رعايت شئونات اسلامي و عدم استفاده از كراوات و پاپيون براي آقايان و حفظ حجاب اسلامي براي بانوان محترم الزامي مي باشد.
8- غرفه داران موظف به همكاري با مسئولين نمايشگاه بوده و در صورت تخلف از ضوابط پس از يك مرحله تذكر كتبي نسبت به تعطيلي غرفه اقدام خواهد شد.بديهي است در اينگونه موارد وجوه پرداختي مسترد نخواهد شد.
9- غرفه دار موظف خواهد بود از هنگام افتتاح تا پايان مراسم اختتاميه از جمع آوري و تعطيل غرفه خودداري و پس از اتمام مدت نمايشگاه ضمن انجام تسويه حساب و اخذ مجوز كتبي ظرف مهلت مقرر كه ابلاغ مي گردد نسبت به انتقال لوازم خود از نمايشگاه و تحويل غرفه به صورت اوليه اقدام نمايد.بديهي است در صورت عدم تخليه غرفه در مهلت مقرر ، به ازاء هر روز تاخير در انتقال كالا ،مبلغ 10% هزينه غرفه اخذ و ضمنا" نمايشگاه نيز مسئوليتي در قبال نگهداري از كالاها نخواهد داشت.
10- غرفه دار اجازه نصب پرده، پوستر و ساير عوامل تبليغي در خارج از غرفه را ندارد.مگر با پرداخت هزينه و اخذ مجوز كتبي لازم از روابط عمومي نمايشگاه
11-در صورت نیاز به خدمات اضافی از قبیل برق, آب , ویترین , میز , صندلی, فرش, تبلیغ در آوای نمایشگاه و ... فرم مربوط به خدمات جانبی را تکمیل و ارسال نمایید.
12- در صورت تمایل به هرگونه تبلیغات محیطی , درج آگهی در کتاب ویژه نمایشگاه , چاپ نقشه و... با روابط عمومی تماس حاصل فرمائید.
13- انجام تبليغات (عكس ، پوسترو فيلمبرداري حرفه اي ، تبليغات صوتي و غيره) طبق ضوابط و صرفا" از طريق شركت هاي تبليغاتي طرف قرارداد نمايشگاه كه به غرفه دار معرفي خواهند شد، انجام ميگردد.
14-تالار هاي نمايشگاه پس از پايان كار و تا قبل از بازگشايي براي بازديد عمومي در روز بعد پلمپ خواهد شد و در هنگام فك پلمپ حضور غرفه داران الزامي است و چنانچه به علت عدم حضور يا عدم توجه مسئولين غرفه در طول ساعات گشايش تالار و بازديد عموم ، كالا يا وسايل داخل غرفه مفقود گردد هيچ مسئوليتي متوجه نمايشگاه نخواهد بود.
15-آخرين زمان غرفه آرايي 24 ساعت قبل از افتتاح نمايشگاه خواهد بود و قبل از موعد مقرر غرفه داران محترم ميبايست غرفه خود را آماده نمايند در غير اينصورت ادامه كار غرفه پس از ساعت ياد شده به هيچ وجه امكان پذيرنخواهد بود و نمايشگاه نيز هيچ مسئوليتي را در اين خصوص نمي پذيرد.      
16- غرفه دار موظف به حفظ فضاي سبز نمايشگاه بوده و متعهد ميگردد از وارد نمودن هر كونه خسارت به فضاي سبز اجتناب ورزد در غير اينصورت پس از برآورد خسارت ،غرفه دار موظف به پرداخت آن خواهد بود. ضمنا سالنها 24 ساعت قبل از افتتاحیه جهت انجام نظافت پلمپ میشوند.
اسپانسري:  شركت نمايشگاههاي بين المللي خراسان براي مشتريان خود دامنه وسيعي از فرصت هاي اسپانسريرا در ارتباط با برگزاری نمايشگاه فراهم مي سازد
ü        برگزاری نمايشگاه در شركت نمايشگاه بين المللي مشهد
ü        مشاركت در برگزاري نمايشگاهها
ü        برگزاري نمايشگاههاي اختصاصي
 
نمایشگاه بین المللی مشهد - ایران
پیاده سازی پورتال ( پرتال ) و خدمات الکترونیک توسط پارسه رایانه توس