اولین نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین المللی مشهد، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد در این جلسه با بیان اینکه برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند یک گامی مثبت در راستای  نشان دادن آخرین دستاوردهای تولیدات تجهیزات پزشکی در دوران شیوع ویروس کرونا باشد، اظهار داشت: در سال«جهش تولید»، شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد تلاش دارد در برابر توسعه اقتصاد شهری، تبادلات تجاری، تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاشتن انتقال دانش، نشان دهد این صنعت توانایی این را دارد تا با بازکردن درهای نمایشگاه تعادلی مطمئن بین بهداشت عمومی در دوران کووید ۱۹ به‌وجود آورد.

سعید صیفی شعار برپایی این نمایشگاه را «کرونا فرصت همدلی، تولید و خدمت» بیان کرد و افزود: زمان برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا همزمان با دهه کرامت در تیرماه ماه سال جاری است.

وی تضمین سلامت غرفه داران و بازدید کنندگان را در این بحران پیش آمده، یک ضرورت دانست و گفت: هدف ما این است با برپایی این نمایشگاه فرصتی ایجاد شود تا ضمن برقراری تعهدات اجتماعی در شرایط مدیریت بحران، از اقدامات و نقش آفرینی‌های دستگاه‌های اجرایی که همراه با مدافعان سلامت در یک حرکت جهادی تلاش کردند، تقدیر به عمل آید.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد همچنین معرفی طرح‌های پژوهشی مهم و دستورالعمل‌های حوزه مقابله با کرونا را از برنامه‌های جانبی همزمان با برگزاری این نمایشگاه دانست و گفت: پیش بینی شده دوره‌های آموزشی رایگان برای عموم مردم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور افزایش سطح آگاهی در مقابله با ویروس کرونا نیز برگزار شود.

گفتنی است؛ در همین راستا، چندی پیش با حضور دکتر بحرینی نیز، جلسه هم اندیشی در خصوص برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

 

 

 

 

 

info@expo.ir